Doç. Dr. Süleyman TAS

   Add Business    Login   


Doç. Dr. Süleyman TAS

Dünya çapinda taninan Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrah, Doç. Dr. Süleyman TAS Istanbul’da dünyaya gelmistir. Kendini bilime ve sanata adayan Dr. TAS, Türkiye’nin en iyi ve yenilikçi plastik cerrahlarindan biridir. Burun Estetigi (Rinoplasti), Kulak Estetigi, Gögüs Estetigi, Botulinum Toksin, Dudak Dolgusu, Çene Dolgusu, Alt ve Üst Göz Kapagi Ameliyati, Saç Ekimi ve Vücut Estetigi gibi birçok alanda çalismalarini sürdürmektedir.

Doç. Dr. Süleyman TAS, Avrupa ve Türkiye Plastik, Rekonstrüktif & Estetik Cerrahi Derneklerine üye olan, yenilikçi ve genç plastik cerrahtir. Süper mikrocerrahi egitimi aldiktan ve çok sayida büyük ve küçük replantasyon ve sofistike flep cerrahisi yaparak, Burun Estetigi üzerine uzmanlasmistir.

Doç. Dr. Süleyman Tas, 40 in üzerinde uluslararasi tibbi makalesi, 100 ün üzerinde uluslararasi ve ulusal konusmasi, 3 adet Patenti, toplam 5 adet Ödülü (3 Ulusal Birincilik ödülü, 2 Uluslararasi Birincilik ödülü), kendi gelistirdigi rinoplasti cerrahi seti ve teknikleri olan uluslararasi arenada taninmis bir cerrahtir.

Kapali Atravmatik Rinoplasti Kurslari düzenleyerek birçok doktorun hayatina dokunmaya devam etmektedir.

Doç. Dr. Süleyman Tas, heykel yapmayi ve resim çizmeyi kendine hobi edinmistir.

13 yildan fazla deneyimi ile 5000’in üzerinde plastik cerrahi ameliyatini basari ile gerçeklestirmis olan Doç. Dr. Süleyman Tas, su an hastalarini Istanbul’daki muayenehanesinde görmekte ve ameliyatlarini Amerikan Hastanesi, Acibadem Fulya Hastanesi ve Istanbul Cerrahi Hastanelerinde gerçeklestirmektedir. Ayni zamanda Doç. Dr. Ögretim görevlisi olarak, tip doktoru yetistirmeye ve yanina fellow olarak kabul ettigi meslektaslari ile egitime olan destegini sürdürmeye devam etmektedir.

Is this your business? Update now

Doç. Dr. Süleyman TAS
Tesvikiye Mah., Hakki Yeten Cad., No:11, Terrace Fulya Center 1, D97, Istanbul, Istanbul, 34349, Turkey
phone: 05320563693
www.suleymantas.com.tr
EmailMap of Doç. Dr. Süleyman TAS

* Approximate address location shown
Our Products & Services

Kapali Atravmatik Rinoplasti
Kapali Atravmatik Rinoplasti (30+ days ago)
“Atravmatik” kelimesi latince kökenli bir kelimedir. Travma olusturmadan, hasar vermeden yapilan ya... Read More

Images

Dr. Süleyman TAS

Related Categories

Süleyman TAS - Suleyman TAS - Plastik Cerrah - Estetik Cerrah - Plastik Cerrahi - Burun Estetigi - Burun Ameliyati - Kapali Burun Estetigi - Kapali Burun Ameliyati - Rinoplasti - Kapali Rinoplasti - Kapali Atravmatik Rinoplasti - Burun Estetigi Sonrasi - Kemerli Burun Estetigi - Burun Ucu Estetigi - Dogal Burun Estetigi